ANYSOLAR Ltd
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$20.767
$20.767
10
$17.6111
$176.111
50
$15.65448
$782.724
100
$15.00221
$1500.221
250
$14.023748
$3505.937
500
$13.371497
$6685.7485
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 90°C |
| Voltage @ Pmpp | 5.58 V |
| Current - Short Circuit (Isc) | 187 mA |
| Size / Dimension | 3.50" L x 2.64" W x 0.08" H (89.0mm x 67.0mm x 2.0mm) |
| Product Status | Active |
| Series | IXOLAR™ |
| Voltage - Open Circuit | 6.91 V |
| Type | Monocrystalline |
| Package / Case | Cells |
| Current @ Pmpp | 176 mA |
| Mfr | ANYSOLAR Ltd |
| Package | Bulk |
| Power (Watts) - Max | 980 mW |
| Base Product Number | SM451 |