DB Unlimited
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.852
$5.852
10
$4.8298
$48.298
25
$4.45246
$111.3115
50
$4.17905
$208.9525
100
$3.915995
$391.5995
450
$3.467624
$1560.4308
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Frequency Range | 200 Hz ~ 20 kHz |
| Shape | Rectangular |
| Ingress Protection | Waterproof |
| Height - Seated (Max) | 0.720" (18.30mm) |
| Termination | Wire Leads |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Material - Magnet | - |
| Series | - |
| Type | General Purpose |
| Power - Rated | 2 W |
| Technology | Magnetic |
| Power - Max | 4 W |
| Frequency - Self Resonant | 800Hz |
| Mfr | DB Unlimited |
| Material - Cone | Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) |
| Efficiency - Type | Sound Pressure Level (SPL) |
| Port Location | Top |
| Package | Tray |
| Impedance | 4 Ohms |
| Distortion Rating | - |
| Efficiency - dBA | 104.00 |
| Efficiency - Testing | 100mm |