SM6227FB162R
Stackpole Electronics Inc
型号:
SM6227FB162R
封装:
SMD, Stand Off
描述:
RES 162 OHM 1% 3W 6227
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.265" (6.73mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±20ppm/°C
Size / Dimension 0.625" L x 0.275" W (15.88mm x 6.99mm)
Product Status Active
Supplier Device Package SMD, Stand Off
Ratings -
Resistance 162 Ohms
Series SM
Power (Watts) 3W