SM6227FT1K02
Stackpole Electronics Inc
型号:
SM6227FT1K02
封装:
6227
描述:
RES 1.02K OHM 1% 3W 6227
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.265" (6.73mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±20ppm/°C
Size / Dimension 0.625" L x 0.275" W (15.88mm x 6.99mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 6227
Resistance 1.02 kOhms
Series SM
Power (Watts) 3W