SM6NT54A
Formosa Microsemi Co., Ltd.
型号:
SM6NT54A
封装:
SOD-123NT
描述:
TVS SMD 54V 600W Uni-directiona
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 6.89A
Voltage - Breakdown (Min) 60V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 600W
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-123NT
Series -
Package / Case SOD-123NT
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 87.1V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 54V