Texas Instruments
型号:
SM72445EVM/NOPB
封装:
-
批次:
-
描述:
EVAL MODULE FOR SM72445
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Main Purpose | Special Purpose, MPPT, Solar |
| Current - Output | 11A |
| Product Status | Obsolete |
| Series | SolarMagic™ |
| Regulator Topology | Buck-Boost |
| Frequency - Switching | - |
| Supplied Contents | Board(s) |
| Board Type | Fully Populated |
| Voltage - Output | 50V |
| Outputs and Type | 1, Non-Isolated |
| Mfr | Texas Instruments |
| Utilized IC / Part | SM72445 |
| Package | Box |
| Voltage - Input | 15V ~ 40V |
| Base Product Number | SM724 |