Bourns Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.294
$4.294
10
$3.47985
$34.7985
25
$2.81352
$70.338
50
$2.63568
$131.784
100
$2.517215
$251.7215
250
$2.443172
$610.793
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Height - Seated (Max) | 0.225" (5.72mm) |
| Size / Dimension | 0.300" L x 0.265" W (7.62mm x 6.73mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Transformer Type | - |
| Weight | - |
| Series | Automotive, AEC-Q200, SM |
| Inductance | 150µH |
| Mfr | Bourns Inc. |
| Turns Ratio - Primary:Secondary | 1CT:1CT |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| ET (Volt-Time) | - |
| Base Product Number | SM9150 |