SMA-A0102FTDL33K
TE Connectivity Passive Product
型号:
SMA-A0102FTDL33K
封装:
0102
描述:
RES 33K OHM 1% 0.3W MELF 0102
库存 : 21395
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.043" Dia x 0.087" L (1.10mm x 2.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0102
Ratings AEC-Q200
Resistance 33 kOhms
Series SMA-A
Power (Watts) 0.3W