Samtec Inc.
型号:
SMA-J-P-H-RA-TH1
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN SMA JACK R/A 50 OHM PCB
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.619
$7.619
10
$6.89225
$68.9225
25
$6.51054
$162.7635
40
$6.351938
$254.07752
80
$6.034286
$482.74288
230
$5.399097
$1241.79231
440
$5.081502
$2235.86088
945
$4.446323
$4201.775235
请发送询价,我们将立即回复。

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | - |
| Voltage Rating | 335 V |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Connector Type | Jack, Female Socket |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | - |
| Operating Temperature | -65°C ~ 125°C |
| Insertion Loss | - |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | - |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | SMA |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Solder |
| Package | Tray |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Solder |
| Frequency - Max | 20 GHz |
| Base Product Number | SMA-J |