SMA2EZ20D5HE3-TP
Micro Commercial Co
型号:
SMA2EZ20D5HE3-TP
封装:
DO-214AC (SMA)
描述:
Interface
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 15.2 V
Series Automotive, AEC-Q101
Package / Case DO-214AC, SMA
Power - Max 2 W
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 20 V
Mfr Micro Commercial Co
Package Bulk
Impedance (Max) (Zzt) 11 Ohms