SMA6SF13A
Formosa Microsemi Co., Ltd.
型号:
SMA6SF13A
封装:
DO-221AC (SMA-FL)
描述:
TVS SMD 13V 600W Uni-directiona
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 27.9A
Voltage - Breakdown (Min) 14.4V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 600W
Product Status Active
Supplier Device Package DO-221AC (SMA-FL)
Series -
Package / Case DO-221AC, SMA Flat Leads
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 21.5V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 13V