SMAF100CA-TP
Micro Commercial Co
型号:
SMAF100CA-TP
封装:
DO-221AC (SMA-FL)
描述:
Interface
用户指南
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 2.5A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 111V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Product Status Active
Supplier Device Package DO-221AC (SMA-FL)
Series -
Type Zener
Package / Case DO-221AC, SMA Flat Leads
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 162V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 100V