SMAJ130A-TP
Micro Commercial Co
型号:
SMAJ130A-TP
封装:
DO-214AC (SMA)
描述:
TVS DIODE 130VWM 209VC DO214AC
库存 : 5000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TA)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 1.9A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 144V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Product Status Active
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Series -
Type Zener
Package / Case DO-214AC, SMA
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 209V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 130V