SMAJ13CA/TR13
YAGEO
型号:
SMAJ13CA/TR13
品牌:
YAGEO
描述:
SMAJ, DO-214AC, 13V, 21.5V, REEL
用户指南
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 18.6A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 14.4V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Product Status Active
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Series SMAJ
Type Zener
Package / Case DO-214AC, SMA
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 21.5V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 13V