SMAJ13CHR3G
Taiwan Semiconductor Corporation
型号:
SMAJ13CHR3G
描述:
TVS DIODE 13VWM 23.8VC DO214AC
库存 : 3550
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 16.8A
Applications Automotive
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 14.4V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Product Status Active
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Series Automotive, AEC-Q101, SMAJ
Type Zener
Package / Case DO-214AC, SMA
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 23.8V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 13V