SMAJ170A
HY Electronic (Cayman) Limited
型号:
SMAJ170A
封装:
SMA
描述:
SURFACE MOUNT UNI/BI-DIRECTIONAL
库存 : 3400
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 5
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 1.5A
Applications Telecom
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 189V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Product Status Active
Supplier Device Package SMA
Series SMAJ
Type Zener
Package / Case DO-214AC, SMA
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 275V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 170V