SMAJ58CA
Meritek
型号:
SMAJ58CA
品牌:
Meritek
描述:
TVS DIODE 58VWM 93.6VC
用户指南
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 4.27A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 64.4V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series SMAJ
Type Zener
Package / Case DO-214AC (SMA)
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 93.6V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 58V