SMAJE110CAH
Eaton - Electronics Division
型号:
SMAJE110CAH
封装:
SMA
描述:
TVS DIODE 110VWM BI
用户指南
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 2.3A
Applications Automotive, Telecom
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 122V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Product Status Active
Supplier Device Package SMA
Series Automotive, AEC-Q101, SMAJExxH
Type Zener
Package / Case DO-214AC, SMA
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 177V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 110V