SMAK5NT78A
Formosa Microsemi Co., Ltd.
型号:
SMAK5NT78A
封装:
SMA-NT
描述:
TVS SMD 78V 1500W Uni-direction
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 11.9A
Voltage - Breakdown (Min) 86.7V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Product Status Active
Supplier Device Package SMA-NT
Series -
Package / Case SMA-NT
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 126V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 78V