SMART1200PSGLCD
Tripp Lite
型号:
SMART1200PSGLCD
品牌:
Tripp Lite
描述:
1200VA 720W 120V PURE SINE WAVE
用户指南
Applications General Purpose, Industrial Control
Form Tower
Output Connector NEMA 5-15R (10)
Approval Agency CSA, NOM
Input Connector NEMA 5-15P
Size / Dimension 21.800" L x 17.400" W (553.72mm x 441.96mm)
Product Status Active
Weight -
Series -
Type Line Interactive (Input Regulation)
Power - Rated 1.2kVA / 720W
Cord Length 5' (1.52m)
AC Outlets 10 (5 UPS, 5 Surge Only)
Backup Time - Max Load 3 minutes
Voltage - Output 120V
Mfr Tripp Lite
Height 1.700" (43.18mm)
Package Box
Media Lines Protected -
Voltage - Input 120VAC