Tripp Lite
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$287.717
$287.717
5
$283.0012
$1415.006
10
$273.5677
$2735.677
25
$250.92806
$6273.2015
请发送询价,我们将立即回复。

| Applications | Network, Single Phase |
| Form | Rackmount |
| Output Connector | NEMA 5-15R |
| Input Connector | NEMA 5-15P |
| Size / Dimension | 11.256" L x 17.319" W (286.00mm x 439.90mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 18 lbs (8.2 kg) |
| Series | Smart Pro® |
| Type | Line Interactive (Input Regulation) |
| Power - Rated | 500VA / 300W |
| Cord Length | 10' (3.05m) |
| AC Outlets | 6 (5 UPS, 1 Surge Only) |
| Backup Time - Max Load | 3 minutes |
| Voltage - Output | 120V |
| Mfr | Tripp Lite |
| Height | 1.728" (43.90mm) |
| Package | Bulk |
| Media Lines Protected | - |