Tripp Lite
型号:
SMART750RT1U
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
SMARTPRO 750VA 600W LINE-INTERAC
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Applications | Network, Single Phase |
| Form | Rackmount, Tower |
| Output Connector | NEMA 5-15R (4) |
| Approval Agency | CSA, FCC, NOM, UL |
| Input Connector | NEMA 5-15P |
| Size / Dimension | 20.040" L x 17.500" W (509.02mm x 444.50mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Series | - |
| Type | Line Interactive (Input Regulation) |
| Power - Rated | 750VA / 600W |
| Cord Length | 5.9' (1.80m) |
| AC Outlets | 4 (UPS) |
| Backup Time - Max Load | 3 minutes |
| Voltage - Output | 120V |
| Mfr | Tripp Lite |
| Height | 1.732" (44.00mm) |
| Package | Box |
| Media Lines Protected | RS-232 |
| Voltage - Input | 100VAC, 120VAC, 127VAC |