Micro Commercial Co
型号:
SMAZ15-TP
封装:
DO-214AC (SMAJ)
批次:
-
描述:
DIODE ZENER 15V 1W DO214AC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.4275
$0.4275
10
$0.2964
$2.964
100
$0.14953
$14.953
500
$0.12198
$60.99
1000
$0.090506
$90.506
2000
$0.076142
$152.284
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C |
| Tolerance | ±5% |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | DO-214AC (SMAJ) |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 1 µA @ 11.4 V |
| Series | - |
| Package / Case | DO-214AC, SMA |
| Power - Max | 1 W |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.2 V @ 200 mA |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz) | 15 V |
| Mfr | Micro Commercial Co |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Impedance (Max) (Zzt) | 10 Ohms |
| Base Product Number | SMAZ15 |