SMAZ22-13-F
Diodes Incorporated
型号:
SMAZ22-13-F
封装:
SMA
描述:
DIODE ZENER 22V 1W SMA
库存 : 33744
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SMA
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 16.7 V
Series -
Package / Case DO-214AC, SMA
Power - Max 1 W
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 22 V
Mfr Diodes Incorporated
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 15 Ohms