SMAZ7V5-TP
Micro Commercial Co
型号:
SMAZ7V5-TP
封装:
DO-214AC (SMAJ)
描述:
DIODE ZENER 7.5V 1W DO214AC
库存 : 27148
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package DO-214AC (SMAJ)
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 5 V
Series -
Package / Case DO-214AC, SMA
Power - Max 1 W
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 7.5 V
Mfr Micro Commercial Co
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 2 Ohms