SMB10J300A-Q1
Formosa Microsemi Co., Ltd.
型号:
SMB10J300A-Q1
描述:
TVS SMD 300V 1000W Uni-directio
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 2.17A
Voltage - Breakdown (Min) 335V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 1000W (1kW)
Package / Case DO-214AA, SMB
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 486V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 300V