SMB10J58CA-Q1
Formosa Microsemi Co., Ltd.
型号:
SMB10J58CA-Q1
描述:
TVS SMD 58V 1000W Bi-directiona
用户指南
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 10.83A
Voltage - Breakdown (Min) 64.4V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 1000W (1kW)
Package / Case DO-214AA, SMB
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 93.6V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 58V