Samtec Inc.
型号:
SMB7H-J-P-H-ST-TH1
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN SMB JACK R/A 75 OHM PCB
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.1705
$4.1705
10
$3.78955
$37.8955
25
$3.58948
$89.737
40
$3.505975
$140.239
80
$3.339012
$267.12096
230
$2.921658
$671.98134
440
$2.83821
$1248.8124
945
$2.420818
$2287.67301
2400
$2.253866
$5409.2784
请发送询价,我们将立即回复。

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Brass |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | - |
| Voltage Rating | 335 V |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Connector Type | Jack, Male Pin |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | - |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | - |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Fastening Type | Snap-On |
| Mounting Feature | - |
| Series | TRUE75™ SMB7H |
| Cable Group | - |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | SMB |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Solder |
| Package | Tray |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 75Ohm |
| Contact Termination | Solder |
| Frequency - Max | 4 GHz |
| Base Product Number | SMB7H-J |