SMBJ110A-A
Yenyo Technology
型号:
SMBJ110A-A
封装:
DO-214AA (SMB)
描述:
TVS 600W DIODE 110VWM Uni-Dir DO
库存 : 3000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 20
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 3.70A
Applications Automotive
Voltage - Breakdown (Min) 111V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 600W
Product Status Active
Supplier Device Package DO-214AA (SMB)
Series Automotive, AEC-Q101
Type Zener
Package / Case DO-214AA, SMB
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 162V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 110V