SMBJ11CA
Meritek
型号:
SMBJ11CA
品牌:
Meritek
描述:
TVS DIODE 11VWM 18.2VC
库存 : 6200
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 20
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 32.97A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 12.2V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 600W
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series SMBJ
Type Zener
Package / Case DO-214AA (SMB)
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 18.2V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 11V