首页 / TVS 二极管 / SMBJ33CA-AT/TR13
minImg
SMBJ33CA-AT/TR13
YAGEO
型号:
SMBJ33CA-AT/TR13
品牌:
YAGEO
封装:
DO-214AA (SMB)
描述:
SMBJ, DO-214AA, 33V, 53.3V, AUTO
库存 : 29710
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 11.3A
Applications Automotive
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 36.7V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 600W
Product Status Active
Supplier Device Package DO-214AA (SMB)
Series Automotive, AEC-Q101, SMBJ-AT
Type Zener
Package / Case DO-214AA, SMB
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 53.3V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 33V