SMBJE200CA
Eaton - Electronics Division
型号:
SMBJE200CA
封装:
SMB
描述:
TVS DIODE 200VWM 324VC SMB
库存 : 5986
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 1.9A
Applications Telecom
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 224V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 600W
Product Status Active
Supplier Device Package SMB
Series SMBJE
Type Zener
Package / Case DO-214AA, SMB
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 324V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 200V