首页 / TVS 二极管 / SMC3K70CA-M3/57
minImg
SMC3K70CA-M3/57
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
型号:
SMC3K70CA-M3/57
封装:
DO-214AB (SMCJ)
描述:
TVS DIODE 70VWM 113VC DO214AB
库存 : 203
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 26.5A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 77.8V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Product Status Active
Supplier Device Package DO-214AB (SMCJ)
Series TransZorb®
Type Zener
Package / Case DO-214AB, SMC
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 113V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 70V