SMCG110-E3/9AT
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
型号:
SMCG110-E3/9AT
封装:
SMCG (DO-215AB)
描述:
TVS DIODE 110VWM 196VC DO215AB
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 7.7A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 122V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package SMCG (DO-215AB)
Series TransZorb®
Type Zener
Package / Case DO-215AB, SMC Gull Wing
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 196V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 110V