SMCJ11CA
Bourns Inc.
型号:
SMCJ11CA
品牌:
Bourns Inc.
封装:
DO-214AB (SMC)
描述:
TVS DIODE 11VWM 18.2VC SMC
库存 : 9273
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 82.5A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 12.2V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Product Status Active
Supplier Device Package DO-214AB (SMC)
Series SMCJ
Type Zener
Package / Case DO-214AB, SMC
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 18.2V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 11V