SMCJ64A-13
Diodes Incorporated
型号:
SMCJ64A-13
封装:
SMC
描述:
TVS DIODE 64VWM 103VC SMC
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 14.6A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 71.1V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Product Status Discontinued at Digi-Key
Supplier Device Package SMC
Series -
Type Zener
Package / Case DO-214AB, SMC
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 103V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 64V