SMCJ64CAHE3-TP
Micro Commercial Co
型号:
SMCJ64CAHE3-TP
封装:
SMC (DO-214AB)
描述:
Interface
用户指南
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 14.6A
Applications Automotive
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 71.1V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Product Status Active
Supplier Device Package SMC (DO-214AB)
Series -
Type Zener
Package / Case DO-214AB, SMC
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 103V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 64V