SMCJ70CA-HRAT7
Littelfuse Inc.
型号:
SMCJ70CA-HRAT7
封装:
DO-214AB (SMCJ)
描述:
TVS DIODE 70VWM 113VC DO214AB
用户指南
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 13.3A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 77.8V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Product Status Active
Supplier Device Package DO-214AB (SMCJ)
Series SMCJ-HRA
Type Zener
Package / Case DO-214AB, SMC
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 113V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 70V