首页 / 振荡器 / SMD914CA-ED-MT-14.7456MHz
minImg
SMD914CA-ED-MT-14.7456MHz
General Electronic Devices
型号:
SMD914CA-ED-MT-14.7456MHz
描述:
XTAL OSC 14.7456MHZ SMD
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max) 0.140" (3.56mm)
Frequency Stability ±100ppm
Size / Dimension 0.551" L x 0.354" W (14.00mm x 9.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Series -
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, J-Lead
Voltage - Supply 5V
Base Resonator Crystal
Mfr General Electronic Devices
Frequency 14.7456 MHz