首页 / 振荡器 / SMD914CC-ED-14.7456MHz
minImg
SMD914CC-ED-14.7456MHz
General Electronic Devices
型号:
SMD914CC-ED-14.7456MHz
描述:
XTAL OSC 14.7456MHZ SMD
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.140" (3.56mm)
Frequency Stability ±25ppm
Size / Dimension 0.551" L x 0.354" W (14.00mm x 9.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Series -
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, J-Lead
Voltage - Supply 5V
Base Resonator Crystal
Mfr General Electronic Devices
Frequency 14.7456 MHz