SMDJ170A/TR13
YAGEO
型号:
SMDJ170A/TR13
品牌:
YAGEO
封装:
DO-214AB (SMC)
描述:
SMDJ, DO-214AB, 170V, 275V, REEL
库存 : 3000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 10.9A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 189V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Product Status Active
Supplier Device Package DO-214AB (SMC)
Package / Case DO-214AB, SMC
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 275V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 170V