SMDJ20CA
Meritek
型号:
SMDJ20CA
品牌:
Meritek
描述:
TVS DIODE 20VWM 32.4VC
用户指南
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 92.59A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 22.2V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series SMDJ
Type Zener
Package / Case DO-214AB (SMC)
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 32.4V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 20V