SMDJ45A-HRA
Littelfuse Inc.
型号:
SMDJ45A-HRA
封装:
DO-214AB (SMCJ)
描述:
TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO214AB
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 41.3A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 50V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Product Status Active
Supplier Device Package DO-214AB (SMCJ)
Series SMDJ-HRA
Type Zener
Package / Case DO-214AB, SMC
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 72.7V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 45V