SMDJ75A-T7
Littelfuse Inc.
型号:
SMDJ75A-T7
封装:
DO-214AB (SMCJ)
描述:
TVS DIODE 75VWM 121VC DO214AB
库存 : 1000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 24.8A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 83.3V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Product Status Active
Supplier Device Package DO-214AB (SMCJ)
Series SMDJ
Type Zener
Package / Case DO-214AB, SMC
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 121V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 75V