onsemi
型号:
SMF05T1G
品牌:
封装:
SC-88A (SC-70-5/SOT-353)
批次:
-
描述:
TVS DIODE 5VWM 12.5VC SC88A
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.418
$0.418
10
$0.361
$3.61
100
$0.269515
$26.9515
500
$0.211793
$105.8965
1000
$0.163656
$163.656
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 12A (8/20µs) |
| Applications | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency | 90pF @ 1MHz |
| Voltage - Breakdown (Min) | 6V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power - Peak Pulse | 200W |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SC-88A (SC-70-5/SOT-353) |
| Series | - |
| Type | Zener |
| Package / Case | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 12.5V |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 5V |
| Unidirectional Channels | 4 |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |
| Base Product Number | SMF05 |