SMF30AT1G
Littelfuse Inc.
型号:
SMF30AT1G
封装:
SOD-123FL
描述:
TVS DIODE 30VWM 48.4VC SOD123FL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 4.1A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 33.3V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 200W
Product Status Obsolete
Supplier Device Package SOD-123FL
Series SMF
Type Zener
Package / Case SOD-123F
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 48.4V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 30V