TE Connectivity Passive Product
型号:
SMF318KJT
封装:
SMD
批次:
-
描述:
RES SMD 18K OHM 5% 3W 4122
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.684
$0.684
10
$0.5035
$5.035
25
$0.40888
$10.222
50
$0.35549
$17.7745
100
$0.293265
$29.3265
250
$0.25479
$63.6975
500
$0.207366
$103.683
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 200°C |
| Composition | Metal Film |
| Height - Seated (Max) | 0.209" (5.30mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.413" L x 0.217" W (10.50mm x 5.50mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SMD |
| Resistance | 18 kOhms |
| Series | SMF, CGS |
| Power (Watts) | 3W |
| Package / Case | 4122 (10555 Metric), J-Lead |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Features | Flame Retardant Coating, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | SMF3 |