SMF35K6JT
TE Connectivity Passive Product
型号:
SMF35K6JT
封装:
SMD
描述:
RES SMD 5.6K OHM 5% 3W 4122
库存 : 377
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) 0.209" (5.30mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.413" L x 0.217" W (10.50mm x 5.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package SMD
Resistance 5.6 kOhms
Series SMF, CGS
Power (Watts) 3W