SMF4L150A-7
Diodes Incorporated
型号:
SMF4L150A-7
封装:
DO-219AA
描述:
TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR PP
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 1.6A
Applications Automotive
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 167V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Product Status Active
Supplier Device Package DO-219AA
Series SMF4L
Type Zener
Package / Case DO-219AA
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 243V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 150V