SMF4L85CA-7
Diodes Incorporated
型号:
SMF4L85CA-7
封装:
DO-219AA
描述:
TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR PP
用户指南
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 2.9A
Applications Automotive
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 94.4V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Product Status Active
Supplier Device Package DO-219AA
Series SMF4L
Type Zener
Package / Case DO-219AA
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 137V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 85V